Zbuduj całoroczny Dom 35m2 z 2.syp + Opisy Budowy dla Laika + Kosztorysy + Wykaz Materiałów
Zbuduj całoroczny Dom 35m2 z 2.syp + Opisy Budowy dla Laika + Kosztorysy + Wykaz Materiałów
Odsłon: 289604 | Ocena: 956 | Czas: 3m 49s |


Szukaj
Dyskusja:


Zbuduj całoroczny Dom 35m2 z 2.syp + Opisy Budowy dla Laika + Kosztorysy + Wykaz Materiałów Za drogo, skołuj coś za 7-8 tys. Sprzedam iphona xs max i buduje, lecę podciagam kiecę.
Bardzo fajny nad jeziorem.Powinien mieć wieksze okna,a ramę z mocnych stalowych belek+piekny taras.
Nie wierzcie oszołomowi. Izolacja 10 cm to jest nic. Taki dom nie nadaje się do zamieszkania całorocznego. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy i 12 tys to sobie można altankę zbudować.
Mam pytanie. W jaki sposób wnosi się łóżko do tych sypialni?
Fajny! Sypialnie powinny byc na koncach.Konstrukcja z mocnych stalowych belek w betonie,z mocnym dachem i z dobrych materialow(Budujmy na lata!)
A tu gotowy za 13000zł z meblami :-)
https://sprzedajemy.pl/domek-holenderski-domki-holenderski-majewski-lodz-zlotniki-2-6bea9f-nr57522842
NACIĄGACZ ! ! !
Po pierwsze jest to obskurna buda. Po drugie autor nie ma podstawowej wiedzy co do rozplanowania pomieszczeń. Po trzecie cena jest raz 12 raz 25 - to która jest prawdziwa?
Po czwarte cena realna, gdy się ukradnie drzewo z lasu. Po piąte sypialnie po 2 m2 są sprzeczne z prawem budowlanym. Wniosek - YT i Allegro winny wykasować oszołoma bez uprawnień projektowych i budowlanych
budowalem domek mamie 6 lat temu 5x6 drzwi mialem z odzysku ono z przeceny styropian i puc za free od kolegi fudament ktos wczeaniej wylał. wiec duzo nie bylo a koszt takiego domku to 10000zl moja robocizna
Ciekawe czy jest jakiś idiota który w to uwierzy i kupi taki projekt który można zrobić na kolanie .
Interesuje mnie tylko kwrstia odprowadzenia ścieków i doprowadzenie wody.Jak to jest zrobione?
Ściema
Co za debil to projektował żeby z sypialni do salonu przechodzić przez kuchnie poza tym kuchnia powinna być mniejsza i w miejscu łazienki a sypialnie trochę większe i wejść do kuchni po lewej stronie od głównego wejścia z tego kogoś kto to projektował jest architekt jak z koziej dupy trąbka !!!;-)
Ściany, dach, podłoga z płyty DHD, styropianu i pianki montażowej....całość stoi na słupach fundamentowych wylanych w wiaderku?
pierdolenie, normalny garaż na auto 35m2 kosztuje ok 50 tyś
Tzw dzialka nie uzbrojona. Nie ma wody ,pradu. Wanna ,kibelek ,gniazdka elektryczne nie sa potrzebne bo i po co. Gratuluje pomyslu . Ogrzewanie w jakiej formie jesli nie ma komina(nie rozmawiamy chyba o tzw KOZIE )
Czy ktos zglosi to do Urzedu Ochrony Konsumenta ?.
Spoko ale jak spać na 2 metrach kwadratowych. Tyle to ma moja łazienka a mam tylko toaletę i prysznic. I nic więcej. Przecież tu nie wejdzie nawet jednoosobowy materac. No może na dopych
W tym projekcie nic nie ma sensu, kup sobie beczke z klapą 2,5 m długości
Coś takiego potrzebuje ale na kuchnię letnią do naszej zagrody. Zerknijcie na kanał, może byśmy się dogadali 😜
Zgodnie z prawem naszym ... i unijnym. Cóż to za chorobliwy atawizm? Unijne prawo równiez jest nasze.