Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane.
Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane.
Odsłon: 61201 | Ocena: 410 | Czas: 21m 33s |


Szukaj
Dyskusja:


Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane. Pieprzone prawo jest wtedy kiedy my chcemy coś zbudować a nie możemy, według przepisów. Ale kiedy sąsiad chce coś wybudować do tego jeszcze niezgodnie z przepisami,i nam to nie pasuje to wtedy przepisy są ok . I tak to jest z tymi przepisami ,raz są dobre a raz nie . Zależy dla kogo są niekorzystne .
Teraz wiem skąd się biorą afery,przekręty itp. To jest szambo na gównianych przepisach.
Świetny, syntetycznie traktujący prawo budowlane materiał. Dziękuję i proszę o więcej.
Czy budowę drewutni trzeba zgłosić i czy można ją postawić przy samym płocie ?
W poprzednim waszym filmie z 2017 (Jak zbudować wiatę garażową bez urzędowych formalności?) jest, ze wiata do 50m2 a w tym do 35m2 czy potrakfi kto to wytłumaczyć?
TO JEST TOTALNY BAJZEL.A NIE PRZEPISY.TO POWINNO BYĆ ZMIENIONE.SZOK POMIESZANIE Z POPLATANIEM.
Tych idiotów jest wszędzie pełno . nie tylko w rządzie ale w biurze gdzie wydają pozwolenia na budowe robią plany na które czeka sie nie wiadomo ile czasu
Z założenia prawo traktuje nas jak szkodników, nie uwzględniając tego że obiekt ten buduję w określonym celu i za swoje pieniądze.Komunizm wygrał ,świat zmierza w złym kierunku,w kierunku niewolnictwa.
A jak chce pokój odstawić do35m² to co zgłoszenie?
Po wysłuchaniu tego filmiku, wpadłem jak ominąć te przepisy, używając różnych technologi i innych przepisów. Trzeba trochę pomyśleć, żeby rozważyć czy to podroży inwestycję czy potani. O pewnych budowlach nie wspomniano w tym filmie np. wiatach budowla bez jednej ściany.
A morze na NADUPA 2000
hahaha raczej WROGI ZYDOORGAN
bo to jest ale ANTYPOLSKIE ZYDOPRAWO
Witam. A co jeśli mam mieszkanie w bloku na parterze (bez balkonu) i chciałbym wybudować sobie taras? Wielkość tarasu ok 5x4 m taras mógłby być na palach przykręconych do betonowej podstawy. Czy na takie coś potrzebuję pozwolenia na budowę, wystarczy zgłoszenie czy w ogóle nie ma obowiązku zgłaszania?
A co, z nowymi pisowskimi ustawami , o mozliwosci budowy na dzialce budowlanej, dopiero jak sasiada dzialka bedzie zabudowana?
Prawdopodobnie to prawo zostalo usalone na prikaz, budowniczych masztow 5G.
Niedawno podpisano w Marakesz, umowy o wolnym przmieszczaniu sie i zamieszkaniu , czy osiedleniu sie na stale w kazdym kraju na swiecie, oprucz USA, i Wegier, ktore to kraje nie podpisaly, tego paktu. Tak wiec , zamiast stosowac sie do komunistycznych i debilistycznych uzurpowan sobie urzedniczych praw, do wlasnosci prywatnej, np kawalka ziemii, czy nie lepiej sobie znalesc inny kraj, do zycia? Kupic kawalek ziemii, zbudowac co sie chce z czgo sie chce i jak sie chce, i zamiast zostac tu nakreconym korporludkiem, brac jakies dziwne kredyty, lepiej w jakims innym kraju otworzyc produkcje.W kraju, gdzie nie siegaja jeszcze tluste klejace sie lapska, psychopatow, ktore na 20 tys stron rocznie wymyslaja zycie czlowieka co mu wolno a co nie wolno.
Wybieracie do Sejmu idiotów, którzy potem stanowią idiotyczne skomplikowane niejasne prawo, dające urzędasom możliwości różnych działań.
19:13 urząd was urządzi!
14:42 a ja nawet przy drogach powiatowych widziałem domy od kilku do kilkudziesięciu cm od asfaltu.
Najbezpieczniej mieszkać w jurcie!
Z tą budą nie pytaj bo pierdolony urzędas wymyśli plan budowy i pozwolenie