Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane.
Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane.
Odsłon: 93067 | Ocena: 591 | Czas: 21m 33s |


Szukaj
Dyskusja:


Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie? Prawo budowlane. JEBAĆ USTAWODAWCÓW!
po...ne przepisy o 80% za duzo -- biurokracja to nie prawo dla ludzi oni chcą zebi im CZAPKOWAC i dawać koperty juz to przechodzilem i wiem co mowie " SCIERWA "
Cała rzesza darmozjadow,urzedasów,kierowników,architektów,geodetów,prawników musi się nahapać,
13:00 filmu - błąd na infografice - odległości dotyczą tylko granic działek, na których można będzie realizować zabudowę, czyli działek niedrogowych. Odległości obiektów budowlanych od dróg publicznych (właściwie od jezdni), określa art. 43 ustawy o drogach publicznych.
To jest chore żeby ktoś decydował co mogę na własnej ziemi a co nie.Gówno to kogo powinno obchodzić czy będę chciał w domu letniskowym zamieszkać na stałe .W dupę sobie wsadźcie te wasze pozwolenia wy biurowe kutafony. Moja ziemia i chuj wam do tego co tam sobie buduję i mówię tutaj o budowie szałasu,altanki,domku czy chałupy a nie o stawianiu chlewni koniec kropka.
Bojkotować wybory. Ta hołota postkomusza wykończy ten naród. Nic dziwnego że młodzież ucieka jak szczury z tonącego okrętu.
A co z tzw. wiatą? Jako altana, ganek to interpretować?
Jedyny pożytek z okropności wojny to że rozgania urzędasów gołodupców którzy zawsze lubią się rządzić na nieswoim i brać za to pieniądze. Oczywiście zaraz znajdą się argumenty że musi być porządek i wszystko zaplanowane to piszę ci jeden z drugim - najpierw zaplanuj kiedy umrzesz a później sobie planuj gdzie ja mam byle sracz postawić tylko się licz że mogę nie posłuchać bo niby dlaczego? jesteś moim panem? Krzyżujesz lub wymuszasz moje plany i twoje też ktoś ....
Prawo budowlane winno być formułą zaleceń nie obowiązków i jedyna zasada to poszanowanie stosunków bezpośrednio sąsiedzkich w kwestiach trwałych inwestycji.
Bezpłatność jakichkolwiek zezwoleń i tajemnica projektu bo co urzędasa powinien obchodzić rozkład pomieszczeń, a nawet czy mi się to zawali?
Favela w Brazylii czy Petare w Wenezueli; Tam to było "zaplanowane" budownictwo (do znalezienia w necie) Też istnieją a dziury w niebie nie widać.
Pieprzone prawo jest wtedy kiedy my chcemy coś zbudować a nie możemy, według przepisów. Ale kiedy sąsiad chce coś wybudować do tego jeszcze niezgodnie z przepisami,i nam to nie pasuje to wtedy przepisy są ok . I tak to jest z tymi przepisami ,raz są dobre a raz nie . Zależy dla kogo są niekorzystne .
Świetny, syntetycznie traktujący prawo budowlane materiał. Dziękuję i proszę o więcej.
Czy budowę drewutni trzeba zgłosić i czy można ją postawić przy samym płocie ?
W poprzednim waszym filmie z 2017 (Jak zbudować wiatę garażową bez urzędowych formalności?) jest, ze wiata do 50m2 a w tym do 35m2 czy potrakfi kto to wytłumaczyć?
TO JEST TOTALNY BAJZEL.A NIE PRZEPISY.TO POWINNO BYĆ ZMIENIONE.SZOK POMIESZANIE Z POPLATANIEM.
Tych idiotów jest wszędzie pełno . nie tylko w rządzie ale w biurze gdzie wydają pozwolenia na budowe robią plany na które czeka sie nie wiadomo ile czasu
Z założenia prawo traktuje nas jak szkodników, nie uwzględniając tego że obiekt ten buduję w określonym celu i za swoje pieniądze.Komunizm wygrał ,świat zmierza w złym kierunku,w kierunku niewolnictwa.
A jak chce pokój odstawić do35m² to co zgłoszenie?
Po wysłuchaniu tego filmiku, wpadłem jak ominąć te przepisy, używając różnych technologi i innych przepisów. Trzeba trochę pomyśleć, żeby rozważyć czy to podroży inwestycję czy potani. O pewnych budowlach nie wspomniano w tym filmie np. wiatach budowla bez jednej ściany.
A morze na NADUPA 2000
hahaha raczej WROGI ZYDOORGAN
bo to jest ale ANTYPOLSKIE ZYDOPRAWO