Pracownicy Romana Jagielińskiego odmawiają pracy po tym, gdy nie otrzymali zaległych wynagrodzeń
Pracownicy Romana Jagielińskiego odmawiają pracy po tym, gdy nie otrzymali zaległych wynagrodzeń
Odsłon: 5246 | Ocena: 41 | Czas: 6m 42s |


Szukaj
Dyskusja:


Pracownicy Romana Jagielińskiego odmawiają pracy po tym, gdy nie otrzymali zaległych wynagrodzeń Powinni zajebac grubasa za takie postepowanie. Albo spalic.
Jagieliński w Regnowie koło Rawy Mazowieckie postawił dużą spółkę o nazwie Roja, dostał 75% dofinansowania z UE a reszte wzioł kredyt a budynek ma prawie 2 ha. Spółka pobrałą udziałowców obiecując pewny zbyt i maszyny sadownicze za 30% wkładu które miały być ich. Dziś wielu ludzi ma niewypłacone pieniądze nawet po kilka set tysięcy i maszyny idą na licytacje mimo że było za nie wpłacone pieniądze.
Rebelia!
Ale gość ma ulany bebech
dobrze Janusz ,znaczy Romek, nie płac tym debilom ,mogli zostac programistami c++ albo lekarzami ale woleli chlać i robić dzieci zamiast sie dokształcać a teraz muszą zrywac jabłka których nikt nie chce.
nie znam sytuacji ale moze tak sie konczy ruchanie rolnikow przez niemieckie i francuskie sklepy????
skup po 10groszy i kasa za 3 misiace??????
cena w sklepie 300 GROSZY
Dorośli ludzie mieszkają w jakichś pakamerach poupychani w Polsce B, przyjeżdża chamidło z bebechem nową betą i obiecuje, że im zapłaci jakieś śmieszne pieniądze po czym jeszcze ich w chuja robi i przed końcem dnia sobie wybywa. Przeraża mnie ten klimat nędzy i rozpaczy.
PSL to wszystko tłumaczy.
I myk oskarżenie do PiPu i 30 000 zł kary dla Romka za brak wypłat dla pracowników :P
Jak zwykle wszyscy kasę wezmą a dla ostatnich w łańcuchu zabrakło.