Obecne procedury legalizacji samowoli budowlanej należą do najbardziej restrykcyjnych
Obecne procedury legalizacji samowoli budowlanej należą do najbardziej restrykcyjnych
Odsłon: 13568 | Ocena: 10 | Czas: 3m 50s |


Szukaj
Dyskusja:


Obecne procedury legalizacji samowoli budowlanej należą do najbardziej restrykcyjnych Chcą zalegalizować samowole bo jest potrzeba zalegalizowania tego molocha w puszczy nad Notecią. Ciekawe ile teraz kosztuje ustawa?
Nie budować!!! Nie robić nic!!! Niech zarasta wszystko drzewami niech szpeci wszystko ja tak zrobiłem trzymie maszyny pod chmurką przykryte plandeką bo nie wolno budować bo wszystko co posiada konstrukcję wymaga pozwolenia , dziwne jest to że np maszyna jest konstrukcją i są takie które same się nie przeniosą ale mogą stać na polu . Ogólnie prawo już samo sobie przeczy do takich to rzeczy doszło .
Wszystkich urzednikow won i będzie spokój!
Kiedyś zmienię to prawo durne i krzywdzące - powinno być tak że za usterki nadzur powinien nakazać poprawić budynek po jego nie poprawieniu wtedy kara .
Dwa prawo budowlane dla firm nie powinno się zmienić .
Prawo budowlane dla zwykłych ludzi powinno obejmować tylko bezpieczeństwo konstrukcji
Prawo i urzędasy są chorzy bezkarni i skorumpowani ,a żeby się wykazać znęcają się na zwykłych obywatelach - zamiast na budowlach deweloperskich gdzie wykonanie jest godne pożałowania , budujemy dla siebie nie dla nich i chcemy jak najlepiej - deweloper nie koniecznie .