Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2
Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2
Odsłon: 835827 | Ocena: 1687 | Czas: 5m 55s |


Szukaj
Dyskusja:


Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2 Zapraszam na stronę na FB gdzie budujemy ten dom i przedstawiamy wszystkie etapy :)
Wystarczy wpisać "Dom w akebiach"
link: https://www.facebook.com/groups/1081589138687915/
Piękny dom!
Oglądam realizację Archona na bieżąco. Największym problemem jest pokazywanie domu bezpośrednio po przeprowadzce gdy ogród jeszcze nie ogarnięty, środki surowe, mało dodatków. Ten projekt (realizacja) jest chyba najlepszą jaka jest na YT.
Proszę Inwestorów o to aby zaczekali ze 2 lata i dopiero się zgłaszali do Archona a nie jak tuje mają 30cm wysokości a w 3cim pokoju na piętrze widać pudła po przeprowadzce ;)
Sam buduje dom w Nerinach 4 i zgłoszę się za jakiś czas, ale dopiero jak będzie na co popatrzeć
Nie jestem Milionerem ale popieram nie które komentarze osób które pisza o wnętrzu - Dom z wyglądu zewnętrznego super - pomieszczenie relaksujące na strychu poezja ale nie wszędzie wnętrza są super czasem luksus nie zawsze musi być drogi - wystarczy że jest dobrany odpowiednio - nie wszystko drogie jest ładne i stylowe.
Podoba mi się wiele rzeczy w tym projekcie
Wiatrołap którego nie ma to dobry pomysł - bo jak kiedyś nie wiedziałem co to jest to nigdy tego nie chciałem i nadal uważam ze wiatrołap to przesada w projektach domu
Basen na + oraz pomieszczenie po basenie super pomysł
Płytki na ścianie ręcznie barwione czerwone bordowe porażka - kicz - tandeta - moim zdaniem do poprawy w projekcie - ale co kto lubi.

Kuchnia jest OK
Salon - kanapa prosta - nic co by mnie zauroczyło - to samo ława - lipa jak dla mnie
Wazony /donice na kwiaty za wysokie -
łazienka w marmurze ujdzie - standardowe wykonanie ale jest OK - JA bym raczej coś poprawił gdybym miał wybierać projekt.
W skali od 0-10 :
Wnętrze domu oceniam na 6
Zewnątrz domu mocne 8 było by 9 ale kwiatki i chwasty między drzewkami to porażka - nie wiem po co to komu (5:33 min) zasłaniają lampki oświetleniowe
Ogrodzenie - szału nie ma - ale nie jest najgorsze.
🎷
Czy bez działki za 800k da radę postawić taki domek? Jest mega. Macie może jeszcze jakieś z tarasami na dachu??
Aha ten projektant wnętrz chyba nie ma pojęcia o projektowaniu pomieszczeń. Wnętrze domu to kompletna porażka.
Bez szału, tradycyjny dom. Nie są to projekty które zapierają dech w piersi.
Z zewnatrz -tak.
Wnetrze -nie.
How much is this property?
A nieciekawy film można w sypialni obejrzeć czy też trzeba inny dom zbudować?
Ta ozdobna ściana w salonie jest ble
Jaka cena?
Ile kosztuje taki dom?
Dom ładny, wewnątrz 95% podoba mi się. Do kogo mam się zwrócić , gdybym niechcąco wygrał w totolotka i chciał aby taki projekt zewnętrzy/ wewnętrzny i ogród zrobić? :)
Widać brak klasy właścicieli - na dom mieli, ale wnętrze bez rzeźby, obrazu, dzieła sztuki .
Dla mnie ta realizacja jest na tą chwilę najlepsza na polskim youtubie. Dom zrobiony perfekcyjnie. Wszystkie dodatki trafione w dziesiątkę. Styl bardzo funkcjonalny i elegancki. Materiały wysokiej jakości. Dom przemyślany do codziennego życia. Jeszcze bym solary na dach postawił. Ciekawe jaki był koszt realizacji tego domu. Tak na oko to około 1mln. Mam nadzieję, że dom wejdzie do rządowego programu mieszkanie plus i będzie oferowany dla wszystkich :))) taki przykry żarcik wybaczcie :). Ludzie którzy twerdzą, że wewnątrz się zawiedli to może niech podadzą link do ich faworyta to sobie porównamy. Ja ten dom stawiam przeciwko każdemu na polskim youtubie. Pozdrawiam.
ta autorska dekoracja to jakaś żenada..
Bardzo fajny z zewnątrz w środku bym to inaczej zrobił gusta są różne
Chcesz zrobić remont a potrzebujesz środków zajrzyj tu: http://patryk1999654.ebrokerpartner.pl/short/4x03f lub tu: http://patryk1999654.ebrokerpartner.pl/short/4x05f