Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2
Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2
Odsłon: 814330 | Ocena: 1581 | Czas: 5m 55s |


Szukaj
Dyskusja:


Film z realizacji projektu ARCHON+ Dom w akebiach 2 Czy bez działki za 800k da radę postawić taki domek? Jest mega. Macie może jeszcze jakieś z tarasami na dachu??
Aha ten projektant wnętrz chyba nie ma pojęcia o projektowaniu pomieszczeń. Wnętrze domu to kompletna porażka.
Bez szału, tradycyjny dom. Nie są to projekty które zapierają dech w piersi.
Z zewnatrz -tak.
Wnetrze -nie.
How much is this property?
A nieciekawy film można w sypialni obejrzeć czy też trzeba inny dom zbudować?
Ta ozdobna ściana w salonie jest ble
Jaka cena?
Ile kosztuje taki dom?
Dom ładny, wewnątrz 95% podoba mi się. Do kogo mam się zwrócić , gdybym niechcąco wygrał w totolotka i chciał aby taki projekt zewnętrzy/ wewnętrzny i ogród zrobić? :)
Widać brak klasy właścicieli - na dom mieli, ale wnętrze bez rzeźby, obrazu, dzieła sztuki .
Dla mnie ta realizacja jest na tą chwilę najlepsza na polskim youtubie. Dom zrobiony perfekcyjnie. Wszystkie dodatki trafione w dziesiątkę. Styl bardzo funkcjonalny i elegancki. Materiały wysokiej jakości. Dom przemyślany do codziennego życia. Jeszcze bym solary na dach postawił. Ciekawe jaki był koszt realizacji tego domu. Tak na oko to około 1mln. Mam nadzieję, że dom wejdzie do rządowego programu mieszkanie plus i będzie oferowany dla wszystkich :))) taki przykry żarcik wybaczcie :). Ludzie którzy twerdzą, że wewnątrz się zawiedli to może niech podadzą link do ich faworyta to sobie porównamy. Ja ten dom stawiam przeciwko każdemu na polskim youtubie. Pozdrawiam.
ta autorska dekoracja to jakaś żenada..
Bardzo fajny z zewnątrz w środku bym to inaczej zrobił gusta są różne
Chcesz zrobić remont a potrzebujesz środków zajrzyj tu: http://patryk1999654.ebrokerpartner.pl/short/4x03f lub tu: http://patryk1999654.ebrokerpartner.pl/short/4x05f
r
Czy w pokój basenowy ma wejście od wewnątrz czy tylko od zewnątrz ???
Wnętrze mi się nie podoba. Surowe i zimne. Ale na zewnątrz -rewelacja.
**
Na stronie biuro projektów jest przybliżony kosztorys (stan surowy+wykończenie) ok 425tys metoda zleceń lub 288 tys metoda gospodarczą pewnie trzeba doliczyć wyposażenie basen urzędzie ogrodu itp. Projekt ciekawy i raczej na 30 lat kredytu