Budynek 35m2 na zgłoszenie - Zgłoszenie Kopuły
Budynek 35m2 na zgłoszenie - Zgłoszenie Kopuły
Odsłon: 49070 | Ocena: 308 | Czas: 6m 32s |


Szukaj
Dyskusja:


Budynek 35m2 na zgłoszenie - Zgłoszenie Kopuły Jaki jest minimalny odstęp budynków do 35m2 stawianych na jednej działce? I czy można łączyć takie budynki tunelami jak tak to jakimi jakie warunki muszą spełniać.
Witam.chciał bym dobudować do istniejącego budynku inwentarskiego wiatę do 50m2 i czy jest możliwość postawienia jednej obok drugiej co da 100m2 lub jesli sie da nawet więcej czy da sie to zrealizować na zgłoszenie,bez projektu?
Witam. Chciałbym w zabudowie bliźniaczej wybudować garaż do 35m2, murowany? Pytanie jaka maxymalnie wysokość oraz ile metrów od granicy z sąsiadami ? Czy mogę postawić przy samej granicy ? Dziękuje i pozdrawiam
Witam można zrobić piwnice przy zgłoszeniu na budowe do 35m2 ? Pozdrawiam
A jaka jest wysokość takiej kopuły o powierzchni 35m² ? Czy mieści się w wymaganych normach? I czy jest to 4 czy 5 m ?
Czy można do budynku gospodarczego z obydwu stron dołączyć wiatę?
Witam chcałbym postawić domek 35m2 ale zamieszkały na stałę z piecem prądem wodą na bloczkach betonowych i żeby byłe zamieszkałe 2 piętra czyli parter i góra czy muszę mieć pozwolenie i projekt domku czy nie po ja mam wszystko w głowie i nie musze miec rysunków żeby postawić taki domek.Z GÓRY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI.POZDRAWIAM
witam chciałbym postawić dom kopulowy bez pozwolenia z dwóch kopuł połączonych jakim małym korytarzem .metraż jednej kopuły nie przekraczał by 35m2 .czy w takiej sytuacji jest potrzebne zezwolenie i całą procedura .można prosić o pomoc.pozdrawiam piękny dom .
Wiata do 50 m2 nie jest na zgłoszenie - w PB jest jako 2c (Chyba, że ja coś źle czytam)


Art.
30.
1. Zgłoszenia organowi administracji architektoniczno-budowlanej
wymaga, z zastrzeżeniem art. 29 ust. 3 i 4:
1)budowa, o której mowa w art. 29 ust. 1 pkt 1 lit. b –d, pkt 1a – 2b, 3, 3a, 9, 11, 12, 14, 16, 19, 19a, 20b oraz 28;
Co w zwiazku z ta wiata ? Czyli jaknpostawic wiate mieszkalną?
Witam.wlasnie w wakacje tego roku zglosilam bud gospodarczy 35 m w Suwałkach i gmina mi odmówiła twierdząc że to tereny rolne i PZT nie pozwala na żadną budowę .bo teren nie jest uzbrojony ( ale ja już mam światło na działce .i chce zrobisz studnie ) .wojewoda też nie pozwolił pisałam odwołanie - więc jak to ugryźć.jakbobalic plan zagospodarowania terenu .jeśli to tereny rolne w mieście !
no ok do 35m ..a podloga? mozna robic wylewke czy nie...?
Jeżeli chce postawić sb dom murowany o powierzchni 35m2 to jakie muszą być wymiary domu? Czy wysokość może być niezależna?
to mogę zrobić króliczrnię 20m2? i 3 m wysokości? bez pozwolenia bez zgłoszenia?