Budowa Warsztatu Stolarskiego
Budowa Warsztatu Stolarskiego
Odsłon: 42501 | Ocena: 256 | Czas: 13m 18s |


Szukaj
Dyskusja:


Budowa Warsztatu Stolarskiego Powodzenia w spełnianiu marzeń 😀
Witam

Planuje budowę podobnego warsztatu mógłbyś napisać jak wygląda kwestia z temperaturą przy takiej izolacji. interesują mnie zarówno odczucia latem jak i zimą przy temperaturach minusowych. I jakiej powierzchni jest warsztat ?

Pozdrawiam
Kępas i chyba się udało, nie ;-)
Widać, że warto było.
Ile za to wszystko zapłaciłeś ???
Super - ile metrów?
Można postawić taki obiekt pod samą siatką?
za niedługo mnie to czeka ;-)
Cenię ludzi z pasją - obojętnie jaką. Jednakże na najwyższy szacunek zasługują ci, którzy te pasje realizują!!! Tym samym chylę czoło. Bo siedzieć przed telewizorem na dupie wgapiając się w coraz durniejszą papkę, z browcem w garści, potrafi każdy, zaś stworzyć coś od podstaw mało kto. (nie to, żebym miał coś przeciwko browcom, przeciwnie, ale PO pracy nie ZAMIAST). Mam nadzieję, że kiedyś ten warsztat wyrośnie na potężną firmę sławiącą polskich stolarzy.
Myślicie, że bredzę? Pan Ingvar Kamprad (to ten od Ikei) też kiedyś zaczynał od skromniutkiego warsztatu. Jednak on miał pasję, a jak się później okazało miał również i pomysł. I tak sobie myślę, że prawdziwa pasja zawsze przeradza się w pomysł, który przynosi krocie - wcześniej, czy później. Normalna kolej rzeczy. Trzeba jednak od czegoś zacząć!
Przypomnę, że pan Ingvar Kamprad został multimiliarderem zaledwie w pół wieku... Czego Rumcajsowi serdecznie życzę!
Już słyszę ten hejt naszczekujących leniwych durniów, że mrzonki, że merkantylizm... Powtórzę: KAŻDA wielka firma była kiedyś małym warsztatem z wielkim pasjonatem w środku.
Życzę więc by ta Kępa Marzeń stała się niedługo znaną firmą - nazwa, całkiem fajna, już jest! :))))))
Siema Aśka siema Przemas, obserwuję od jakiegoś już czasu wasze poczynania a robię to bo mamy podobne zainteresowania ale muszę wam powiedzieć że spośród wielu kanałów które oglądam coś Was wyróżnia i nie wiem jak to fachowo nazwać ale robicie coś co kochacie , robicie to nie posiadając milionów na koncie , nie wstydzicie się tego że może nie macie narzędzi z najwyższej półki i chwała wam za to bo nie jest sztuką mieć miliony , wybudować super nowoczesny warsztat , super go wyposażyć i się tym szczycić. Z własnego doświadczenia wiem że najbardziej cieszy jakiś grosz kiedy jest z trudem uzbierany , na którego musisz wiele sobie odmówić i jak coś sobie za to kupisz to jesteś najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem i wy to robicie i pokazujcie to innym w jaki sposób buduje się szczęście i spełnia marzenia. POZDRAWIAM, stały widz
Dawno mnie tu nie było. Zasiedziałem się w Echach Leśnych hehe. Zobaczę coś od początku...
2:36 dlaczego od ZEWNĄTRZ dałeś paroizolację ??
Czesc chciabym zapytac czy konstrukcje robiłes sam bo zastanawiam sie nad podobnym projektem bo juz mam dosyc roboty po kątach ale wacham sie nad gotowym z płyt betonowych pozdrawiam
za pol roku w nowym domu w piwnicy zrobie tez taki warsztat :)
Dla efektu końcowego warto chyba było ten pot wylewać... Pozazdrościć.
Cześć! Wasztat rewelacja :) Co możesz powiedzieć po 2 latach na temat zwrotu z inwestycji??
Witaj Kępas jak przebrnąłeś przez prawo budowlane?Na pierwszy rzut oka to 3,3m wysokości to u ciebie chyba nie ma?
No i te pozostałe parametry związane z prawem budowlanym nie było problemów?
Super filmiki bez zadęcicia!!!
Małe ciasne ale własne. Tak trzymać
Ten warsztat jaką ma powierzchnie??
Czy autor może napisać coś więcej o gruncie / farbie zastosowanej na wylewkę? Była szlifowana wcześniej?
Wylewkę urabiałeś w betoniarce?