Budowa Hali Magazynowej 2017 \ Budowa Wiaty 2017
Budowa Hali Magazynowej 2017 \ Budowa Wiaty 2017
Odsłon: 57317 | Ocena: 241 | Czas: 5m 18s |


Szukaj
Dyskusja:


Budowa Hali Magazynowej 2017 \ Budowa Wiaty 2017 Mozna wiedzec jak krokwie sa zamontowane do sciany? Czy tylko obmurowame?
Jaki koszt tej przystawki 18 x 18??
jakie są wymiary profili
Wow, stara dobra robota:) jedyne co polecam to posadzka z betoniarni:) na lata.
Kolego wstaw tam przynajmniej 1 filar bo ten wiązar jest zbyt słaby jak spadnie 30cm to się zawali - serio aby nie zrobiło komuś krzywdy. Główny Wiązar powinien być min 2x taka kratownica jak zrobiliscie.
My stawialiśmy też halę w zeszłym roku ale z racji że goniły nas terminy postawiliśmy na konstrukcje stalową. I to była dobra decyzja! wyszło i taniej i błyskawicznie, od podpisania umowy z wykonawcą Commercecon (godni polecenia) w ciągu dwóch miesięcy hala już stała.
legalne jest spawanie samemu wiazarow?
Witam kolegę mam parę pytań, dawaliście coś pod beton w tej hali żeby wam zboże nie rosło, czym malowałeś ściane czymś białym co to było?
Dzięki i pozdrawiam
Co ile metrów są krokwie?
A jakie są wysokości wjazdów oraz wysokość szczytu? Z góry wielkie dzięki!
Wpadłem na ten kanał dość przypadkowo, ale od razu mi się spodobał ;) Najbardziej podoba mi się to że robicie bardzo podobnie jak ja. czyli sami bez "majstrów" którzy sobie kasują. Ja równie robiłem utwardzenie drogi dojazdowej + podwórko w sumie 1200m2 teraz czeka mnie wylanie betonu ale poczekam jeszcze z rok lepiej się ujezdzi. Garaż 20x9 postawiłem sobie sam z pomocą lokalnego majstra który wzioł 2tys zł. Przerabiałem chlewnie na garaże po maszyny też wszystko tynkowałem jak wy. oraz beton z betoniarki wyrobiłem w życiu lepiej jak z 200ton samego piachu. I dalej mam chęć aby coś samemu robić. to chyba zależy od ludzi też i od chęci ale liczy się bardziej satysfakcja z wykonanej pracy niż oszczędność która jest gigantyczna, Pozdrawiam i czekam na kolejny filmik ;)
W planach jakaś kolejna budowa? Bo przyjemnie się oglądało i kilka fajnych rozwiązań podejrzałem :)
Jaki koszt jeśli można wiedzieć
Eternit ? Jak wszyscy zdejmują do 2021
pamiętasz może jakie macie wymiary tego dzwigara chodzi mi o wysokość i grubość profila . jak byś pamiętał nie musiałbym iść do architekta zeby mi wyliczył
dzeki.profile dlugi 8m?
ladna wiata,jaka grubosc profila na krokwiach ,jakie scianki grube ma profil
Ja mam chale tez 30x12 pozdrawiam:):)
moja ma 30x10 ja mam kratownice na szerokości co 3 metry nie na długości jedną jak uciebie trochę słabo to wygląda dosyć płasko chyba że profile mają grube ścianki
du beau travail bravo continuez ...